RN731JTTD8202D50
MFR.Part #
RN731JTTD8202D50
JLCPCB Part #
C4059086
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS