RN731JTTD8201F10
MFR.Part #
RN731JTTD8201F10
JLCPCB Part #
C4050497
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS