RN731JTTD8201D25
MFR.Part #
RN731JTTD8201D25
JLCPCB Part #
C3978713
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS