RN731JTTD8201A10
MFR.Part #
RN731JTTD8201A10
JLCPCB Part #
C4552603
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS