RN731JTTD81R6B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD81R6B25
JLCPCB Part #
C4100979
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 81.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS