RN731JTTD8160D25
MFR.Part #
RN731JTTD8160D25
JLCPCB Part #
C3964410
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS