RN731JTTD8160D100
MFR.Part #
RN731JTTD8160D100
JLCPCB Part #
C3924983
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS