RN731JTTD8160C10
MFR.Part #
RN731JTTD8160C10
JLCPCB Part #
C4196705
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS