RN731JTTD8062C25
MFR.Part #
RN731JTTD8062C25
JLCPCB Part #
C4136827
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS