RN731JTTD79R6C25
MFR.Part #
RN731JTTD79R6C25
JLCPCB Part #
C3947093
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 79.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS