RN731JTTD7961D25
MFR.Part #
RN731JTTD7961D25
JLCPCB Part #
C4186963
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS