RN731JTTD7961B50
MFR.Part #
RN731JTTD7961B50
JLCPCB Part #
C3987428
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS