RN731JTTD7961B10
MFR.Part #
RN731JTTD7961B10
JLCPCB Part #
C3952073
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS