RN731JTTD7961A10
MFR.Part #
RN731JTTD7961A10
JLCPCB Part #
C4141992
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS