RN731JTTD7960D100
MFR.Part #
RN731JTTD7960D100
JLCPCB Part #
C4343562
Description
-55℃~+155℃ 63mW 796Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS