RN731JTTD7872F25
MFR.Part #
RN731JTTD7872F25
JLCPCB Part #
C4146745
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS