RN731JTTD77R7D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD77R7D50
JLCPCB Part #
C4332971
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS