RN731JTTD77R7D100
MFR.Part #
RN731JTTD77R7D100
JLCPCB Part #
C4064987
Description
-55℃~+155℃ 63mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS