RN731JTTD7771D100
MFR.Part #
RN731JTTD7771D100
JLCPCB Part #
C4097081
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.77kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS