RN731JTTD7771B25
MFR.Part #
RN731JTTD7771B25
JLCPCB Part #
C4183835
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.77kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS