RN731JTTD7770D100
MFR.Part #
RN731JTTD7770D100
JLCPCB Part #
C4215717
Description
-55℃~+155℃ 63mW 777Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS