RN731JTTD7682F100
MFR.Part #
RN731JTTD7682F100
JLCPCB Part #
C3941213
Description
-55℃~+155℃ 63mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS