RN731JTTD7682B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD7682B50
JLCPCB Part #
C4310544
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS