RN731JTTD75R9D50
MFR.Part #
RN731JTTD75R9D50
JLCPCB Part #
C4100246
Description
-55℃~+155℃ 63mW 75.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS