RN731JTTD75R9D100
MFR.Part #
RN731JTTD75R9D100
JLCPCB Part #
C4323658
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS