RN731JTTD75R0F50
MFR.Part #
RN731JTTD75R0F50
JLCPCB Part #
C4172940
Description
-55℃~+155℃ 63mW 75Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS