RN731JTTD7592C50
MFR.Part #
RN731JTTD7592C50
JLCPCB Part #
C4046028
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS