RN731JTTD7591B10
MFR.Part #
RN731JTTD7591B10
JLCPCB Part #
C4215765
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS