RN731JTTD7591A25
MFR.Part #
RN731JTTD7591A25
JLCPCB Part #
C4322041
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.59kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS