RN731JTTD7590F25
MFR.Part #
RN731JTTD7590F25
JLCPCB Part #
C4141714
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 759Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS