RN731JTTD7590F10
MFR.Part #
RN731JTTD7590F10
JLCPCB Part #
C7057312
Description
-55℃~+155℃ 63mW 759Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS