RN731JTTD7590C25
MFR.Part #
RN731JTTD7590C25
JLCPCB Part #
C4351955
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 759Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS