RN731JTTD7590B10
MFR.Part #
RN731JTTD7590B10
JLCPCB Part #
C3967674
Description
-55℃~+155℃ 63mW 759Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS