RN731JTTD7502D50
MFR.Part #
RN731JTTD7502D50
JLCPCB Part #
C4238585
Description
-55℃~+155℃ 63mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS