RN731JTTD7501D100
MFR.Part #
RN731JTTD7501D100
JLCPCB Part #
C4049310
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS