RN731JTTD7501B25
MFR.Part #
RN731JTTD7501B25
JLCPCB Part #
C186414
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS