RN731JTTD7501A05
MFR.Part #
RN731JTTD7501A05
JLCPCB Part #
C4312280
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS