RN731JTTD7411F50
MFR.Part #
RN731JTTD7411F50
JLCPCB Part #
C4073117
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS