RN731JTTD7410B50
MFR.Part #
RN731JTTD7410B50
JLCPCB Part #
C4143636
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 741Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS