RN731JTTD73R2F25
MFR.Part #
RN731JTTD73R2F25
JLCPCB Part #
C4287215
Description
-55℃~+155℃ 63mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS