RN731JTTD73R2C50
MFR.Part #
RN731JTTD73R2C50
JLCPCB Part #
C3919021
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS