RN731JTTD73R2B50
MFR.Part #
RN731JTTD73R2B50
JLCPCB Part #
C3943728
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS