RN731JTTD7322C25
MFR.Part #
RN731JTTD7322C25
JLCPCB Part #
C4016612
Description
-55℃~+155℃ 63mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS