RN731JTTD7321D50
MFR.Part #
RN731JTTD7321D50
JLCPCB Part #
C4251538
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS