RN731JTTD7321C50
MFR.Part #
RN731JTTD7321C50
JLCPCB Part #
C4215993
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS