RN731JTTD7320B10
MFR.Part #
RN731JTTD7320B10
JLCPCB Part #
C4048406
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS