RN731JTTD72R3D100
MFR.Part #
RN731JTTD72R3D100
JLCPCB Part #
C4307099
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 72.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS