RN731JTTD7232F50
MFR.Part #
RN731JTTD7232F50
JLCPCB Part #
C4552295
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 72.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS