RN731JTTD7232F100
MFR.Part #
RN731JTTD7232F100
JLCPCB Part #
C3916323
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 72.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS