RN731JTTD7231F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD7231F25
JLCPCB Part #
C4261424
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS